Пінопласт або правильніше буде сказати — спінений пінополістирол, це сучасний і давно відомий всьому світу екологічно чистий і довговічний будівельний матеріал, що дозволяє забезпечити не тільки високу теплоізоляцію, а й пожежобезпечність, завдяки тому, що в будь-якій сучасній сировині знаходиться антипірен, який сприяє самозагасанню пінопласту. Пінопласт являє собою гранули, розміри яких коливаються в межах від 3 до 10 мм. Гранули на 2% складаються з полістиролу та на 98% з повітря. Процес формування пінопласту протікає тільки під впливом високої температури, спекаючи гранули полістиролу між собою. Таким чином, ми одержуємо матеріал, який складається тільки з полістиролу та повітря. Пінопласт — це сучасний будівельний матеріал, утеплювач, який відрізняється своїми унікальними властивостями від усіх можливих аналогів.

Пінопласт унікально простий і зручний в обробці, має високу міцність, у тому числі на стиск, високий рівень адгезії до багатьох клеїв, пожежобезпечний, так як він є не горючим матеріалом (з моменту усунення джерела горіння, відбувається самозагасання протягом 4 секунд). Всі ці фактори роблять пінополістирольні плити від «СТМ-Пінопласт» унікально вигідним і не замінимим будівельним матеріалом, який ідеально поєднує в собі співвідношення ціни і якості!

У Івано-Франківську та області завжди можете замовити будь-яку кількість пінополістирольних плит у нашій компанії «СТМ-Пінопласт» за телефонами 097 492-56-99, 050 599-38-11, за необхідності — з доставкою на Ваш будівельний об’єкт.

Замовити дзвінок